.

.

U6-112 / LU6180 / 000-049 Замена Проектор Светилка со станбен за ПЛУС U6-112

U6-112 / LU6180 / 000-049 Замена Проектор Светилка со станбен за ПЛУС U6-112

DEN 3465.00
DEN 3647.52
-5 %
Достапност


1)Дел број : U6-112 / LU6180 / 000-049
2)број на Моделот : за ПЛУС U6-112

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
U6-112 / LU6180 / 000-049
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
Светилка со Домување
R

Производи во категоријата