.

.

915P049010 Замена Проектор голи Светилка за МИЦУБИШИ МД-52631 /МД-57731/МД-57732/МД-65731/МД-65732/МД-Y57/МД-Y65

915P049010 Замена Проектор голи Светилка за МИЦУБИШИ МД-52631 /МД-57731/МД-57732/МД-65731/МД-65732/МД-Y57/МД-Y65

DEN 1364.00
DEN 1435.20
-5 %
Достапност


1)Дел број : 915 P049010
2)број на Моделот : За Мицубиши МД-52631 / МД-57731 / МД-57732 / МД-65731 / МД-65732 / МД-Y57 / МД-Y65

Број На Модел На:
915P049010
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
150W
Карактеристики:
Сосема Нов Гол Светилка
R

Производи во категоријата