.

.

1020991 Замена Проектор голи Светилка за Smartboard UF70 UF70w

1020991 Замена Проектор голи Светилка за Smartboard UF70 UF70w

DEN 2097.00
DEN 2207.52
-5 %
Достапност


1)Дел број : 1020991
2)број на Моделот : за Smartboard UF70 UF70w

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
1020991
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
230W
Карактеристики:
голи светилка
R

Производи во категоријата