.

.

СВЕТИЛКА-030 Замена Проектор Светилка со станбен за PROXIMA DP6860

СВЕТИЛКА-030 Замена Проектор Светилка со станбен за PROXIMA DP6860

DEN 2736.00
DEN 2879.52
-5 %
Достапност


1)Дел број : СВЕТИЛКА-030
2)број на Моделот : за PROXIMA DP6860

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
СВЕТИЛКА-030
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
250W
Карактеристики:
Светилка со Домување
R

Производи во категоријата