.

.

ЕТ-LAD12K Замена Проектор голи Светилка за PANASONIC PT-D12000 / PT-DW100 / PT-DZ12000

ЕТ-LAD12K Замена Проектор голи Светилка за PANASONIC PT-D12000 / PT-DW100 / PT-DZ12000

DEN 1231.00
DEN 1296.00
-5 %
Достапност


1)Дел број : ЕТ-LAD12 K
2)број на Моделот : за PANASONIC PT-D12000 / PT-DW100 / PT-DZ12000

Број На Модел На:
ЕТ-LAD12K
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
300W
Карактеристики:
голи светилка
R

Производи во категоријата