.

.

915B403001 Замена Проектор Светилка со станбен за МИЦУБИШИ МД-65C8 МД-73C8 МД-60C9 МД-65837 МД-65735 МД-60735

915B403001 Замена Проектор Светилка со станбен за МИЦУБИШИ МД-65C8 МД-73C8 МД-60C9 МД-65837 МД-65735

DEN 1550.00
DEN 1631.52
-5 %
Достапност


1)Дел број : 915 B403001
2)број на Моделот : за МИЦУБИШИ МД-65 C8 МД-73 C8 МД-60 C9 МД-65837 МД-65735 МД-60735

Број На Модел На:
915B403001
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
Бренд Нови Светилка со Домување
R

Производи во категоријата