.

.

TDPLW3 Замена Проектор Светилка за Toshiba Проектор

TDPLW3 Замена Проектор Светилка за Toshiba Проектор

DEN 3648.00
DEN 3839.52
-5 %
Достапност


1)Дел број : TDPLW3
2)број на Моделот : за Toshiba Проектор

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
TDPLW3
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
190W
Карактеристики:
Светилка со Домување
R

Производи во категоријата