.

.

SHP22 Замена Проектор голи Светилка за Феникс SHP22

SHP22 Замена Проектор голи Светилка за Феникс SHP22

DEN 1865.00
DEN 1963.20
-5 %
Достапност


1)Дел број : SHP22
2)број на Моделот : за Феникс SHP22

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
shp22
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
Сосема Нов Гол Светилка
R

Производи во категоријата