.

.

SP-ЛАМБА-090 Замена Проектор Светилка за INFOCUS IN5312a / IN5316A / IN5316HDa

SP-ЛАМБА-090 Замена Проектор Светилка за INFOCUS IN5312a / IN5316A / IN5316HDa

DEN 1961.00
DEN 2064.00
-5 %
Достапност


1)Дел број : СП-ЛАМБА-090
2)број на Моделот : за INFOCUS IN5312a / IN5316 A / IN5316 HDa

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-090
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
190W
Карактеристики:
Светилка со Домување
R

Производи во категоријата