.

.

DT01151 Замена Проектор голи Светилка за HITACHI CP-RX79 / CP-RX82 / CP-RX93 / ED-X26

DT01151 Замена Проектор голи Светилка за HITACHI CP-RX79 / CP-RX82 / CP-RX93 / ED-X26

DEN 1049.00
DEN 1104.00
-5 %
Достапност

com, водечки трети лица онлајн
плаќање платформа од Alibaba Група. Ве молиме овозможи доволно време за испорака компанија за процесот на пратката. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
За повеќе информации за Зачувам,ве Молиме да ги погледнете :
escrow. Ви благодариме.
7 ) : просечната превозот времето е 10 - 25 работни дена. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е
само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека've доби цел.
6 ) : Обично се постави Прогласи Vaule За Царинска од US $ 5 долари за една светилка .
Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот и да се направат нештата право пред планирате да ни даде НЕГАТИВНИ повратни информации или НИСКА DSRs.
Опис
Име на производ : Сосема Нов Проектор Светилка Без Домување Дел број : DT01151 Компатибилни Модели : За HITACHI CP-RX79 / CP-RX82 / CP-RX93 / ED-X26 Гаранција : 150 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
Shippment
1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. На следење на број ќе бидат обезбедени за вас.com/escrow-faq/about-escrow/what-is-escrow. Ако од други превозот начини, ве молиме контактирајте со нас.
3 ) : стоки ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање прифатени.

Број На Модел На:
DT01151
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
Сосема Нов Гол Светилка
R

Производи во категоријата