.

.

U2-200 / 28-320 Замена Проектор Светилка со станбен за ПЛУС U2-200 U2-X2000

U2-200 / 28-320 Замена Проектор Светилка со станбен за ПЛУС U2-200 U2-X2000

DEN 3328.00
DEN 3503.52
-5 %
Достапност


1)Дел број : U2-200 / 28-320
2)број на Моделот : за ПЛУС U2-200 U2-X2000

Број На Модел На:
U2-200 / 28-320
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
300W
Карактеристики:
Светилка со Домување
R

Производи во категоријата