.

.

TLPLW21 Замена Проектор голи Светилка за TOSHIBA TDP-X200 TLP-X100 X150 X200 XD15 WX100 WX200 X100 X100U X150U

TLPLW21 Замена Проектор голи Светилка за TOSHIBA TDP-X200 TLP-X100 X150 X200 XD15 WX100 WX200 X100 X100U

DEN 1824.00
DEN 1919.52
-5 %
Достапност


1)Дел број : TLPLW21
2)број на Моделот : за TOSHIBA TDP-X200 TLP-X100 X150 X200 XD15 WX100 WX200 X100 X100 U X150 U

Број На Модел На:
TLPLW21
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
Сосема Нов Гол Светилка
R

Производи во категоријата