.

.

L2139A Замена Проектор голи Светилка за HP xp7030 / xp7035

L2139A Замена Проектор голи Светилка за HP xp7030 / xp7035

DEN 1186.00
DEN 1248.00
-5 %
Достапност


1)Дел број : L2139 A
2)број на Моделот : за HP xp7030 / xp7035

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
L2139A
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
300W
Карактеристики:
голи светилка
R

Производи во категоријата