.

.

Замена гола сијалица 6912B22002B за RU-44SZ51RD/RU-44SZ61D/RU-44SZ63D/RU-48SZ40/RU-52SZ51D/RU-52SZ61D/RZ-44SZ22RD 3pcs/многу

Замена гола сијалица 6912B22002B за RU-44SZ51RD/RU-44SZ61D/RU-44SZ63D/RU-48SZ40/RU-52SZ51D/RU-52SZ61D/RZ-44SZ22RD

DEN 3802.00
DEN 4320.00
-12 %
Достапност

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. : 6912 B22002 B
За Моделот : ЗА RU-44 SZ51 RD/RU-44 SZ61 D/RU-44 SZ63 D/RU-48 SZ40/RU-52 SZ51 D/RU-52 SZ61 D/RZ-44 SZ22 RD
Светилка : VIP100-120 W
Светилка живот : 2500 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 120days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 120days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.

Број На Модел На:
RU-44SZ51RD/RU-44SZ61D/RU-44SZ63D/RU-48SZ40/RU-52SZ51D/RU-52SZ61D/RZ-4
Бренд Име:
bipu
R

Производи во категоријата