.

.

VLT-HC7800LP Замена Проектор голи Светилка за МИЦУБИШИ HC77-70D HC7800 HC7800D HC7800DW HC7900DW HC8000 HC8000D

VLT-HC7800LP Замена Проектор голи Светилка за МИЦУБИШИ HC77-70D HC7800 HC7800D HC7800DW HC7900DW HC8000

DEN 1003.00
DEN 1056.00
-5 %
Достапност


1)Дел број : VLT-HC7800 LP
2)број на Моделот : за МИЦУБИШИ HC77-70 D HC7800 HC7800 D HC7800 DW HC7900 DW HC8000 HC8000 D

Број На Модел На:
VLT-HC7800LP
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
240W
Карактеристики:
голи светилка
R

Производи во категоријата