.

.

DT01091 Замена Проектор Светилка со Станбен за HITACHI CP-AW100N / CP-D10 / CP-DW10N / ED-AW100N / ED-AW110N / ED-D10N

DT01091 Замена Проектор Светилка со Станбен за HITACHI CP-AW100N / CP-D10 / CP-DW10N / ED-AW100N / ED-AW110N

DEN 1368.00
DEN 1440.00
-5 %
Достапност

com/escrow-faq/about-escrow/what-is-escrow. Ако од други превозот начини, ве молиме контактирајте со нас.
За повеќе информации за Зачувам,ве Молиме да ги погледнете :
escrow.
Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот и да се направат нештата право пред планирате да ни даде НЕГАТИВНИ повратни информации или НИСКА DSRs. Ако сакате да платат помалку данок, контактирајте со нас. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел.
Ние се користи од DHL, UPS-от, EMS или слично да брод од објектот.com, водечки трети лица онлајн
плаќање платформа од Alibaba Група.
7 ) : просечната превозот времето е 10 - 25 работни дена. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е
само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека've доби цел.
4 ) : товарни НЕ Ги покриваат дополнителните трошоци на далечно место. Ви благодариме.
5 ) : Обично сите предмети се испратени од страна на курирската служба DHL.
2 ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без
изложување на вашата кредитна картичка детали. Вашиот љубезно разбирање е високо ценет.

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
DT01091
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
Бренд Нови Светилка со Домување
R

Производи во категоријата