.

.

L1709A Замена Проектор Светилка со станбен за HP vp6111 / vp6121

L1709A Замена Проектор Светилка со станбен за HP vp6111 / vp6121

DEN 2006.00
DEN 2112.00
-5 %
Достапност


1)Дел број : L1709 A
2)број на Моделот : за HP vp6111 / vp6121

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
L1709A
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
250W
Карактеристики:
Светилка со Домување
R

Производи во категоријата