.

.

SHP137 5811116310-S Замена Проектор голи Светилка за Vivitek D508 / D509 / D510 за LG BS254

SHP137 5811116310-S Замена Проектор голи Светилка за Vivitek D508 / D509 / D510 за LG BS254

DEN 1592.00
DEN 1675.20
-5 %
Достапност


1)Дел број : SHP137 5811116310-S
2)број на Моделот : за Vivitek D508 / D509 / D510 за LG BS254

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
SHP137 5811116310-S
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
240W
Карактеристики:
Сосема Нов Гол Светилка
R

Производи во категоријата