.

.

Оригиналниот Проектор Сијалица SP-ЛАМБА-059 голи светилка за IN104 IN105 IN1501 N2104 IN2102 ПОБАРА A1100/A1200/A1200EP A1300 180Days Гаранција

Оригиналниот Проектор Сијалица SP-ЛАМБА-059 голи светилка за IN104 IN105 IN1501 N2104 IN2102 ПОБАРА A1100/A1200/A1200EP

DEN 2374.00
DEN 2580.48
-8 %
Достапност

Оригиналниот Проектор светилка SP-ЛАМБА-059 голи светилка за IN1501
Основни Информации.
Објектот SP-ЛАМБА-059 Светилка UHP 150/200 W 1.0 E20.6 Фитинг за IN1501 животниот век 2000-3000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова. Испорака во Рок од 2 дена по плаќање Попуст
Цел > 50 парчиња , контактирајте со нас
Повеќе слики
Зошто да се купи од нас
Предности На
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 120-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Б Повратни информации од клиентите
Магацин
Било каков проблем, Контактирајте ме

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-059
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
180 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дом,Бар, фаза, итн
фитинг за :
IN1501
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-059
Просечен Живот:
2500 часа
Wattage:
150/200W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp
R

Производи во категоријата