.

.

Јога Maple Leaf snowflowe 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни 40Pcs Влошки

Јога Maple Leaf snowflowe 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично

DEN 1837.00
DEN 2112.00
-13 %
Достапност

По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Ви благодарам многу!!!
.
Pls пријателски остави позитивни feeback.
Јога Maple Leaf snowflowe 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни 40 Pcs Влошки
Вклучуваат 40pcs влошки
за нас
1.
4 Нашите пакување
5.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2. Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање. Како да се цел?
2.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата