.

.

Повеќе Од 50 Стил Накит 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Locket Слободни 10Pcs Влошки

Повеќе Од 50 Стил Накит 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло

DEN 121.00
DEN 201.60
-40 %
Достапност

Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1.
4 Нашите пакување
5. Како да се цел?
2.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови. Ви благодарам многу!!!
. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Повеќе Од 50 Стил Накит 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Locket Слободни 10 Pcs Влошки
за нас
1.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
R

Производи во категоријата