.

.

10pcs Нови Пристигнувања во текот на 2017 Антички Сребрен Цинк Легура Слон Шарм Diy Гроздобер Животинско Накит трговија на Големо A2266

10pcs Нови Пристигнувања во текот на 2017 Антички Сребрен Цинк Легура Слон Шарм Diy Гроздобер Животинско

DEN 105.00
DEN 122.88
-15 %
Достапност


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Број На Модел На:
A2266
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Бренд Име:
NXQXN
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
29x27 mm
Количина:
10pcs/многу
R

Производи во категоријата