.

.

50sets/многу 28*12mm празна цевка стакло свет злато palted копчето капа поставување стаклено шише ориз накит ампули pendant diy ѓердан

50sets/многу 28*12mm празна цевка стакло свет злато palted копчето капа поставување стаклено шише ориз

DEN 1733.00
DEN 1824.00
-5 %
Достапност


метал : стакло
DIY треба лепак
големина на топка : 28mm*12mm
50sets/многу. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате . Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. Оваа точка не се вклучуваат чевли.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. само еден стил или мешани ве молиме оставете порака кога ќе цел
За пример
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union .кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . ако сакате .
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел. Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш. diy со себе
ние сме продавница веб-страница :
други стил сакате .

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
28mm*12mm
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
R

Производи во категоријата