.

.

Цвет Јога Maple Leaf 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни 40Pcs Влошки

Цвет Јога Maple Leaf 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло

DEN 1837.00
DEN 2112.00
-13 %
Достапност


Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
Pls пријателски остави позитивни feeback.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини). Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
4 Нашите пакување
5.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови. Како да се цел?
2. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата. Ви благодарам многу!!!
. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата