.

.

AMYA Сребрен Накит Мини Куче Коњ Голема Ѕвезда Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

AMYA Сребрен Накит Мини Куче Коњ Голема Ѕвезда Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 180.00
DEN 206.40
-13 %
Достапност


DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
4 Нашите пакување
5.
AMYA Сребрен Накит Куче Коњ Голема Ѕвезда
30мм Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови. Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
Pls пријателски остави позитивни feeback.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
R

Производи во категоријата