.

.

Ангел Крило Љубов Срцето 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни 40Pcs Влошки

Ангел Крило Љубов Срцето 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло

DEN 1837.00
DEN 2112.00
-13 %
Достапност

Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2. Како да се цел?
2.
Pls пријателски остави позитивни feeback.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1. Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ангел Крило Љубов Срцето 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни 40 Pcs Влошки
Вклучуваат 40pcs влошки
за нас
1.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата