.

.

Нови Пристигнување Гума Глеѓ Легура Накит Наоѓање Pendant Шарм 20PCs 50PCs Масло Капка Метал Хривнија Ѓердан Пан Тенџере Шарм Занает

Нови Пристигнување Гума Глеѓ Легура Накит Наоѓање Pendant Шарм 20PCs 50PCs Масло Капка Метал Хривнија

DEN 394.00
DEN 437.76
-10 %
Достапност

Ако ви треба производи
итно,ве молиме изберете брза испорака начин. И ако чувствувате дека нешто не е во ред со следење, можете да не контактирате преку секое време, ние може да ви помогне да се реши.
Ако не сте задоволни со вашиот купување , е-пошта нас пред да ја напуштат повратни информации.
Плаќање :
Можете да платите за нас директно онлајн , исто така можете да контактирате со нас за да добиете повеќе детали информации (Т/T,Western Union,Кредитна Картичка и така натаму. Кога ние испраќање на стоката, ние ќе се покаже од следење, можете да го знаете вашиот добар напредок. И ќе се соочи ништо можете да контактирате со нас или ни е-мејл страна во секое време. ние ќе го прават истото за вас.
Повеќе Дизајн Покаже :
. За повеќе fastly и безбедно да помине вашата стока, ние ви препорачуваме пред вас, ве молиме ред, можете да контактирате со нас, и ние може да бидете сигурни дека
акции за вашите производи, квалитет, пакување & shippment.

Метална боја:
20pcs микс, 20pcs сина, 20pcs сива, 20pcs розова, 20pcs црна, 50pcs микс, 50pcs сина, 50pcs сива, 50pcs розова, 50pcs црна
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
тренди глеѓ шарм
Компатибилност:
DIY
Функција:
DIY
Обликотшема:
Пан
Бои:
како ваш избор
Количина:
20pcs,50pcs,како ваш избор
Големина:
about 15*28mm
Употреба:
DIY Накит хривнија накит ѓердан телефон синџир keyring earring
испорака:
Бесплатен превозот
посебни:
златен тон легура масло капка накит шарм
реден број:
diy накит шарм
Материјал:
Цинк Легура
R

Производи во категоријата