.

.

Топла продажба 30мм Магнет Круг Етерично Масло Автомобил Diffuser Pendant 316LStainless Челик Парфем Автомобил Pendant Со чувствува подлога

Топла продажба 30мм Магнет Круг Етерично Масло Автомобил Diffuser Pendant 316LStainless Челик Парфем

DEN 261.60
Достапност

Повратни информации *************************************************************************** ***ви Благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. >За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање.
Информации За Објектот
Ако вашата нарачка над $200,ние ќе слободни DHL/Федекс shippping!
трговија на големо веб продавница :
Како да се Купат
***************************************************************************
Пакет
***************************************************************************
Превозот
***************************************************************************
&Drop Превозот :
Ние Обезбедуваме капка превозот услуга,испратите на вашиот клиент адреса без нашата продавница информации. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.зависи од дестинацијата и цел износ.ако сакате да одредите превозот метод,ве молиме да обрнете превозот цена.
& Превозот Цена :
Ние нудиме сите видови на превозот методи,како пост воздух mail,E-пакет,DHL,EMS и така натаму.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
D0166
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Боја на автомобил locket:
Сребро.
Големина на автомобил diffuser locket:
30мм
Стил:
Тренди
отворен метод на locket:
Магнетно
Обликотшема:
Растенијата
is_customized:
yes
Материјал:
316LStainless Челик
тип на накит :
етерично масло locket за автомобил
Производ Карактеристики:
Автомобил Diffuser Парфем Locket
Приврзоци Тип:
Лизгајте
R

Производи во категоријата