.

.

20PCS Антички Сребрен Бул Главата Шарм Tauren Приврзоци За Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски A2263

20PCS Антички Сребрен Бул Главата Шарм Tauren Приврзоци За Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

DEN 109.00
DEN 128.64
-15 %
Достапност


Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
A2263
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NXQXN
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
26x32 mm
Количина:
20pcs/многу
R

Производи во категоријата