.

.

Цвет Автомобил Пропустливи Клип Diffuser Locket 30мм Магнет Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Locket За Автомобил Шупливи Автомобил Два Клип Со Подлога

Цвет Автомобил Пропустливи Клип Diffuser Locket 30мм Магнет Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Locket

DEN 236.00
DEN 262.56
-10 %
Достапност

***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba.
& Превозот Цена :
Ние нудиме сите видови на превозот методи,како пост воздух mail,E-пакет,DHL,EMS и така натаму.зависи од дестинацијата и цел износ. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Повратни информации *************************************************************************** ***ви Благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.ако сакате да одредите превозот метод,ве молиме да обрнете превозот цена.Ефикасна и безбедна. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас.
Враќање/Поврат
*************************************************************************** >Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
Информации За Објектот
Ако вашата нарачка над $200,ние ќе слободни DHL/Федекс shippping!
трговија на големо веб продавница :
Како да се Купат
***************************************************************************
Пакет
***************************************************************************
Превозот
***************************************************************************
&Drop Превозот :
Ние Обезбедуваме капка превозот услуга,испратите на вашиот клиент адреса без нашата продавница информации.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Број На Модел На:
D0019
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Боја на автомобил locket:
Сребро.
големина на автомобил diffuser lockt:
30мм
Стил:
Мода,Тренд,Класика
отворен метод на locket:
Магнетно
Обликот:
Круг
is_customized:
yes
Тип На Објект:
автомобил клип locklet
Парична казна или Моден:
Моден
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пад на превозот:
Ние нудиме пад на превозот
R

Производи во категоријата