.

.

8PCS 3D Тетоважа Ракав Водоотпорен Привремени Тетоважи Шарени Цвеќиња се Зголеми Усна Телото Уметност DIY Тетоважа Налепници На Телото 8Styles

8PCS 3D Тетоважа Ракав Водоотпорен Привремени Тетоважи Шарени Цвеќиња се Зголеми Усна Телото Уметност

DEN 138.00
DEN 197.28
-30 %
Достапност


Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Превозот :
1.
• Како да се Отстрани :
1.8 PCS 3 D Тетоважа Ракав Водоотпорен Привремени Тетоважи Шарени Цвеќиња се Зголеми Усна Телото Уметност DIY Тетоважа Налепници На Телото 8 Styles
Опис :
100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Тема : Тетоважи
Големина : 90*190mm
Употреба :
Привремени тетоважи за тело, козметика и уметност;
Вода доказ и дека тоа може да се чуваат на 7-10 дена.
Да се отстрани тетоважи повеќе лесно, можете да го користите пад на телото масло. Отстрани јасно, заштитна врвот на состојба.
Пакет се Вклучени : 8 PCS Привремена Тетоважа Налепници ( 8pcs различни стилови во еден парцела )
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не се примаат на
стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Едноставно се впие тетоважа со телото масло, маслиново масло или алкохол за само неколку минути, а потоа чистење на исклучување.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации.

Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
90*190MM
Број На Модел На:
y44
R

Производи во категоријата