.

.

Зголемете го Притисокот МАПАТА Сензор За Vauxhall Vectra Signum Zafira Astra Frontera Алфа Ромео 0281002437 93171176 24459853 0 281 002 437

Зголемете го Притисокот МАПАТА Сензор За Vauxhall Vectra Signum Zafira Astra Frontera Алфа Ромео 0281002437

DEN 384.00
DEN 767.04
-50 %
Достапност

2 DTI 16 V MPV 2002-2014 За "Опел" Vectra C 2.4 Abarth Hatchback 2006-2014 За LANCIAYPSILON 1.9 JTD 115 MPV 2003-2014 За FIAT STILO Мулти Вагон 1.3 D Multijet Hatchback 2009-2014 За FIAT PUNTO EVO 1.4 16 V Hatchback 2006-2014 За FIAT STRADA 1.9 Дизел Z19 DTH 1998-2004 За Опел Astra G Zafira 2.9 Дизел Z19 DTL 2003 - За Опел Signum 2.9 JTD Купе
1.9 JTD Hatchback 2004-2014 За FIAT STILO Мулти Вагон 1.0 Дизел Y20 DTH 2003- За Опел Signum 2.9 Дизел Z19 DTL 2007-2012 За Опел Corsa D 1.2 Hatchback 2005-2014 За FIAT PUNTO 1.3 D Multijet Кутија 2003-2014 За FIAT STILO 1.9 D Multijet Hatchback 2007-2014 За FIAT DUCATO 130 Multijet 2,3 DFlatbed 2008-2014 За FIAT RITMO III 2.2 DTI 16 V Hatchback 2000-2005 За "Опел" Zafira 2.4 Abarth Hatchback 2008-2014 За FIAT RITMO III D 1.9 JTD 16 V Hatchback 2004-2014 За АЛФА РОМЕО 147 1.9 JTDM 8 VSaloon 2005-2014 За АЛФА РОМЕО 159 1.9 JTD Имот 2004-2014 За FIAT STILO 1.9 JTDM Hatchback 2006-2014 За АЛФА РОМЕО BRERA2.0 D Multijet Box Тело 2007-2014 За FIAT PUNTO 1.3 D Multijet Hatchback 2005-2014 За FIAT PUNTO 1.6 Multijet Hatchback 2008-2014 За FIAT FIORINO1. Нарачки обработени навремено по.4 JTDMSaloon 2005-2014 За АЛФА РОМЕО 147 1.0 Дизел Y20 DTH 1998-2004 За Опел Astra G Zafira 2.9 CDTI Hatchback 2004-2014 За "Опел" VECTRA C 1.4 Г Multijet Estate 2005-2014 За FIAT STILO 1.6 JTDM Hatchback 2008-2014 За АЛФА РОМЕО 147 1.3 JTD MPV 2004-2014 За FIAT STILO Мулти Вагон 1.2 Дизел Y22 DTR 2003 - За Опел Signum 1.4 JTDMConvertible 2007-2014 За АЛФА РОМЕО 159 2.2 Дизел X22 DTH 1998-2014 За "Опел" Frontera Б 2.9 JTD Купе 2005-2014 За АЛФА РОМЕО 159 1.2 DTI 16 V Салон 2003-2014 За "Опел" Signum 2.
Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.9 JTD (186 AXE1 A) MPV 2004-2014 За FIAT STILO 1.4 JTDSaloon 2003-2014 За АЛФА РОМЕО 166 2.4 JTDM 20 VHatchback 2007-2014 За АЛФА РОМЕО 159 2.0 D Multijet Hatchback 2009-2014 За FIAT LINEA1.2 Дизел Y22 DTR 2005-2012 За Опел Zafira Б 1.

Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
Capacitance Тип
Повторливост:
ЗГОЛЕМЕТЕ ГО ПРИТИСОКОТ СЕНЗОР
линеарна:
9196671, 9543901, 73503657, 55206797
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
0 281 002 437, 0 281 002 845, 0 281 006 028
Чувствителност:
0281002437, 0281002845, 0281006028, 504245257
Мерен Опсег:
11-307kpa
Резолуција:
93171176, 24459853, 9158595, 504088431, 55219298
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
Цела Апсолутен Притисок Мапата Сензор
Pin Брои:
4-иглички
Производителот број:
0281002437 0281002845 0281006028 504245257 0 281 002 845
За Опел Дел Број:
93171176 24459853 9158595 504088431 55219298
Другиот дел nubmer:
9196671 9543901 73503657 55206797 0 281 002 437
R

Производи во категоријата