.

.

МАПА на Сензор на Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Цела Испраќачот За Мерцедес-Бенц W168 W169 W202 W203 W204 W210 W211 0041533128

МАПА на Сензор на Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Цела Испраќачот За Мерцедес-Бенц W168 W169 W202

DEN 530.00
DEN 662.40
-20 %
Достапност


За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Ние само брод да се потврди цел адреси.06 - За Мерцедес СПРИНТЕР 5-т platforma / podwozie (906)-516 NGT 09. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.06 За Мерцедес СПРИНТЕР 3-т nadwozie (903)-308 CDI 04.06 За Мерцедес СПРИНТЕР 4-t nadwozie (904)-413 CDI 04. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Пластика
Состојба : Висок Квалитет, Во парк, Бренд-нови
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Апликации : 2006-2011 За Мерцедес Б 200 ТУРБО 2002-2005 За Мерцедес Ц 230 KOMPRESSOR Купе 2003-2005 За Мерцедес Ц 230 KOMPRESSOR Седан 2002-2004 За Мерцедес Ц 32 AMG KOMPRESSOR Седан 2003-2006 За Мерцедес CL 55 AMG KOMPRESSOR Купе 2003-2012 За Мерцедес CL 600 Купе 2005-2012 За Мерцедес CL 65 AMG Coupe 2006-2007 За Мерцедес CLS 55 AMG Coupe 2003-2006 За Мерцедес E 55 AMG Седан 2005-2006 За Мерцедес E 55 AMG Вагон 2004-2005 За Мерцедес G 270 CDI права 2005-2011 За Мерцедес G 55 AMG 2006-2010 За Мерцедес MAYBACH 57 S Седан 2004-2012 За Мерцедес MAYBACH 57 Седан 2010-2012 Година За Мерцедес MAYBACH 57 S Седан 2007-2010 За Мерцедес MAYBACH 62 S Седан 2004-2012 За Мерцедес MAYBACH 62 Седан 2010-2012 Година За Мерцедес MAYBACH 62 S Седан 2003-2006 За Мерцедес S 55 AMG KOMPRESSOR Седан 2003-2012 За Мерцедес S 600 Седан 2006-2012 За Мерцедес S 65 AMG Седан 2003-2008 За Мерцедес SL 55 AMG Кабриолет 2004-2011 За Мерцедес SL 600 Конвертибилна Права 2005-2011 За Мерцедес SL 65 AMG Кабриолет 2001-2004 За Мерцедес SLK 230 KOMPRESSOR Конвертибилна 2002-2004 За Мерцедес SLK 32 AMG KOMPRESSOR Конвертибилна 2005-2007 За Мерцедес SLR КУПЕ Купе 2008-2009 За Мерцедес SLR ROADSTER Конвертибилна
За Мерцедес VIANO (W639)-CDI 2.

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Чувствителност:
0051537228, 0041533328, A0051537228
линеарна:
НА 005 153 72 28, 004 153 33 28, 004 153 31 28, 006 153 14 28
Повторливост:
МАПАТА СЕНЗОР
Резолуција:
A0041533128, 0041533128, 0061531428
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Цела Апсолутен Притисок Мапата Сензор
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
IVOK
Стил:
Capacitance Тип
Мерен Опсег:
10-265 Kpa
Тип Име:
Цела Апсолутен Притисок Мапата Сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
Притисок Опсег:
10-265 Kpa
Напон ограничување (mV):
314-4750 mv
Производство Дел Број:
0051537228, 0041533328, A0051537228
Заменливи Дел Број:
A0041533128, 0041533128, 0061531428
Другиот Дел Број:
НА 005 153 72 28, 004 153 33 28, 004 153 31 28, 006 153 14 28
R

Производи во категоријата