.

.

Тест МАПАТА Сензор Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Цела Апсолутна Испраќачот За Опел Vectra Б В GTS Имот Hatchback 1.6 2.2 јас

Тест МАПАТА Сензор Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Цела Апсолутна Испраќачот За Опел Vectra

DEN 300.00
DEN 374.40
-20 %
Достапност

2 директни 155cv
04.02 За "ОПЕЛ" VECTRA C GTS 2.06 За "ОПЕЛ" ZAFIRA (F75_) 1.04 За "ОПЕЛ" FRONTERA Б (6 B_) 3.99 За "ОПЕЛ" МОНТЕРЕЈ Б Од 3,5 V6 24 V 215cv
5.04 За "ОПЕЛ" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.04 За "ОПЕЛ" VECTRA C 1.2 јас 16 V 147cv 10.05 За "ОПЕЛ" VECTRA C GTS 1.02 За "ОПЕЛ" VECTRA Б Имот (31_) 1.05 За "ОПЕЛ" ZAFIRA (F75_) 2.04 За "ОПЕЛ" ASTRA G Салон (F69_) 1.03 За "ОПЕЛ" SIGNUM 2.03 За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.04 За "ОПЕЛ" ASTRA H Имот 1. Ние само брод да се потврди цел адреси.04 За "ОПЕЛ" VECTRA C Имот 1.05 За "ОПЕЛ" ASTRA G Coupe (F07_) 1.2 директни 155cv 9 За "ОПЕЛ" SPEEDSTER 2.04 За "ОПЕЛ" ASTRA G Имот (F35_) 1.04 За "ОПЕЛ" ASTRA G Салон (F69_) 1.01 За "ОПЕЛ" КОМБО Поле Тело / Имот 1.02 За "ОПЕЛ" VECTRA Б (36_) 2.06 За "ОПЕЛ" КОМБО Турнеја 1.05 За "ОПЕЛ" ASTRA G Конвертибилна 1.6 16 V 100cv
07.08 За "ОПЕЛ" MERIVA 1.03 За "ОПЕЛ" VECTRA C GTS 2.2 јас (6 B_ZC, 6 B_VF, 6 B_66, 6 B_76) 136cv 09. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.05 За "ОПЕЛ" ASTRA G Конвертибилна 1.04 За "ОПЕЛ" ASTRA G Имот (F35_) 2.05 За "ОПЕЛ" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 јас 16 V 147cv
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Пластика
Состојба : Висок Квалитет, Во парк, Бренд-нови
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Апликации : 09.

Резолуција:
4409668, 16212460, 90063543, 93160018
Чувствителност:
6238120, 6238159, 1235046, 1247047
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Повторливост:
МАПАТА СЕНЗОР
Мерен Опсег:
20-100 kpa
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
16 212 460 , 28074365, 28074367, 98131025
Hysteresis:
Цела Апсолутен Притисок Мапата Сензор
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
IVOK
Стил:
Capacitance Тип
Тип Име:
Цела Апсолутен Притисок Мапата Сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
Притисок Опсег:
20-100 kpa
Напон ограничување (mV):
516-4775 mv
Производство Дел Број:
6238120, 6238159, 1235046, 1247047
Заменливи Дел Број:
4409668, 16212460, 90063543, 93160018
Другиот Дел Број:
16 212 460 , 28074365, 28074367, 98131025
R

Производи во категоријата