.

.

Висок квалитет на пренос случај Switch За Мицубиши Pajero V65 V73 V74 V75 V77 V78 V87 V88 V93 V97 MR580153

Висок квалитет на пренос случај Switch За Мицубиши Pajero V65 V73 V74 V75 V77 V78 V87 V88 V93 V97 MR580153

DEN 461.00
DEN 576.00
-20 %
Достапност


ЕМ MR580153 трансфер случај Switch За Мицубиши Мицубиши Pajero V65 V73 V74 V75 V77 V78 V87 V88 V93 V97
гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред да брод!
нови квалитетни делови!
ОДГОВАРА : за Мицубиши Pajero V65 V73 V74 V75 V77 V78 V87 V88 V93 V97
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Резолуција:
MR580153
Бренд Име:
GZKAIMIN
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
MR580153
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
MR580153
Повторливост:
MR580153
линеарна:
MR580153
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
MR580153MR580153
R

Производи во категоријата