.

.

CENWAN Гас Позиција Сензор 37890-PDF-E01 За Hyundai Акцент 1.3 1.5 1.6 Купе 1.6 Elantra Getz Sonata Tucson Saab KIA

CENWAN Гас Позиција Сензор 37890-PDF-E01 За Hyundai Акцент 1.3 1.5 1.6 Купе 1.6 Elantra Getz Sonata Tucson

DEN 720.00
Достапност

4 2005/08 - / За NISSAN NOTE (E11) 1.5 1998/08 - 2003/03 За HYUNDAI COUPE (RD) 1.Тоа е condidered користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ RELPLACEMENT.
Враќање & Наплата 1.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4.Ние само брод да се потврди цел адреса.8 2002/01 - / За NISSAN MICRA III (K12) 1.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.0 1998/03 - 2005/05 За HYUNDAI АКЦЕНТ II (LC) 1.
За Гаранција 1.ПО ДВЕТЕ КУПУВАЧОТ И SEELER откажете трансакцијата од aliexpress ИЛИ можете да одберете да имате замена.0 2000/03 - 2008/07 За HYUNDAI ELANTRA 1.6 2000/01 - 2005/11 За HYUNDAI TRAJET (ФО) 2. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и striver за 100% задоволството на клиентите!Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да satisfacty вас.Поради акции статус и временската разлика,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв avaliable складиште за брза испорака.Не за двојно 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Резолуција:
35170-22600
Тип:
Тип На Прекинувач
Hysteresis:
9966061600
Мерен Опсег:
22620-1F700
Повторливост:
90541502
линеарна:
5826473
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
37890-PDF-E01
Бренд Име:
CENWAN
Број на порти:
3
Ротација ветер:
Анти-насока на стрелките на часовникот ротација
Боја:
Црна
Тип На Сензор:
лизгачот
Компресија Пролет Боја:
Црна
ОЕМ:
37890PDF-E01
OE БРОЈ:
35170-23500
Автомобил:
За Хонда
Пакување:
CENWAN ПАКУВАЊЕ
Warantty:
1 година
R

Производи во категоријата