.

.

openable Дубаи Златен Накит Златни Алки За Етиопските BanglesBracelets Етиопската Накит кинески свадба булчински Алки Подарок

openable Дубаи Златен Накит Златни Алки За Етиопските BanglesBracelets Етиопската Накит кинески свадба

DEN 172.80
Достапност


Advantanges :
1.ОЕМ е достапна
9. Ви благодариме!
Основни Информации :
Најновиот Златен Накит Девојки Дубаи Златен Накит Сет турски Египетскиот Алжир Индискиот Мароко Саудиска Златен Накит партија подарок
Материјал : животна средина-пријателски материјал месинг
Platting : 24 K Злато Позлата
Дизајн : модни дизајни, професионален дизајн производство тим
Цена : големи попусти за продажба на големо купувачот
Квалитет : со врвен квалитет, дебели златни, гаранција 2 години под нормална средина,
Пример : на Клиентите примерок е добредојден
Пакет : внатрешен-еден компјутер во една OPP вреќа надворешно - пластични меур хартија и стандардна извоз картон
За Превозот :
Shippment : DHL / Федекс / UPS/ Според вашите барања
Превозот време : 3-7 дена зависи од express компанија
Товарни : Според својата цел.
Ние нема да помине долар.Акции за многу стилови и големини
4.Компанијата Alibaba Webesite : Мода Дубаи Златен Накит Златни Алки За Етиопските Bangles Bracelets Етиопската Накит кинески свадба булчински Алки Подарок
Напомена :
Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)
Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.Сите големини и сите стилови се достапни
Накит Одржување Избегнат Овие Услови
.Брза Испорака
7.

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
10020112
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
позлата:
Од Чисто Злато Боја
Пол:
Унисекс
боја:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Моден Дубаи Златен Накит Златни Алки За Етиопските BanglesBracelet
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Производи во категоријата