.

.

Отворете Ткаенината Carters Хривнија Накит Розово Злато/ Сребрена Боја Двојно обложени Бакар Накит Мода pulseras bijoux femme

Отворете Ткаенината Carters Хривнија Накит Розово Злато/ Сребрена Боја Двојно обложени Бакар Накит Мода

DEN 94.00
DEN 133.92
-30 %
Достапност


БРЕНД : Лето Љубов
Предмет : отворена хривнија multilayer метал хривнија за жена
ОБЛИК : Геометриски
ДИЈАМЕТАР : 5.9 cm/2.32 во
ТЕЖИНА : околу 11.4 g
БОЈА : роза злато позлатен/сребрена позлатен
ПОДАРОК ЗА : жени
ПРЕВОЗОТ : бесплатен превозот во светот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Никој
позлата:
Роуз Златна Боја
Пол:
Жените
Бренд Име:
Лето љубов
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
B0594
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Накит Тип:
Отворете Ткаенината Хривнија Накит
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Бакар
боја:
роуз злато позлатен /сребрена позлатен
дизајн:
слоевит накит
превозот:
бесплатен превозот во светот
Bijoux Femme:
filigrana bronce
pulseras mujer:
pulsera
бакар хривнија:
multilayer метал хривнија за жена
R

Производи во категоријата