.

.

GuanLong Шик Модни Мулти Бои, Смола Геометриски Хексагонални Еластична Нараквици & Накит Трговија На Големо

GuanLong Шик Модни Мулти Бои, Смола Геометриски Хексагонални Еластична Нараквици & Накит Трговија На

DEN 239.04
Достапност


Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HYB0022
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
GuanLong
Дијаметар:
7.8 cm
R

Производи во категоријата