.

.

Светлото Далечински Притисок Switch за C8 / C2 / П5 / R5 / T6 LED Светилка Светилка Блиц Светлина Вклучите Далечинскиот

Светлото Далечински Притисок Switch за C8 / C2 / П5 / R5 / T6 LED Светилка Светилка Блиц Светлина Вклучите

DEN 187.00
DEN 249.60
-25 %
Достапност


Далечински Притисок Switch за C8/C2 П5/R5/T6 LED Светилка Фенерче
Спецификации : Функција : Далечински Притисок Switch за LED Светилка Светло Материјал : Елоксирани Алуминиумски Компатибилност модел : C8 и други модели кои ги користат истиот метал моделирани случај како што следува
- C8-П5, C8-R5, C8-T6
- Super Fire C8-П5, C8-R5, C8-T6
- Trust Fire C8 Дијаметар :
- Надворешниот Дијаметар : 25mm
- Внатрешен Дијаметар : 23.5 mm Боја : Црна Пакет Тежина : 40 G / 1.41 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 60*20*20 ММ / 2.36*0.79*0.79 Инчи EPC_LEF_905 Пакет Вклучува :
1 x Switch

Бренд Име:
RTNLIT
Употреба:
за C8/C2 Фенерче
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
R

Производи во категоријата