.

DEN 629.00 662.40
Нови AB Копчиња AC110V 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3Transmitter и 1Receiver
Новак

Метод на учење : Текст AC220 V за Примачот Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач.Примач

DC9V 12V 24V 10A 1 Ch Безжична Реле RF Далечински Управувач Switch Heterodyne Приемник 315MHz Далечински
Новак

Нови DC9 V 12 V 24 V10 A 1 CH Приемник Далечински Управувач гаражни врати RF Безжичниот Далечински Управувач Switch С

5Pcs 12mm Ротари Енкодер Притисни Копче за Префрлање Keyswitch Електронски Компоненти Нови H02
Новак

Опис : Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Карактеристики : Тип : Континуирано Ротари Енкод

Висок Квалитет на Безбедно AC110V 220V 1CH Светилка Интелигентни Безжичниот Далечински Управувач Switch
Новак

Расчистување Код : Одржување притиснете го копчето за учење Копчето на приемникот додека Led индикатор и

3pc водоотпорен сини LED 5v 22mm моќ симбол нерѓосувачки челик еден притисни копче за префрлање стартер
Новак

3pc водоотпорен сини LED 5v 22mm моќ симбол метал еден притисни копче за префрлање стартер компјутер матична

Моторни Заштитник GV2 Серија GV2ME 1-1.6 А
Новак

Нови 24V 2CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Праска Предавателот со Две-копчето Примачот
Новак

1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател )Метод на учење : Текст моќ за При

DC 9V 12V 24V 48V 60V 20A Моторни Брзина Контролер Регулатор на Возачот PWM 25KHz H02
Новак

100% сосема нов и висок квалитет на Оперативен Напон : DC 9 V60 V Излезна Струја : 0 до 20 A Излезна Моќност : 01200 W PW

2P 50A DC 500V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

Тоа е главно се користи за преоптоварување и краток спој заштита во DC системот за дистрибуција на Опрем

2P 63A DC 500V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

Номинална votlage DC 500 V Номинална струја 63 A 2 столбови Кршење тековната Icu(А) 10 KAСпецификацииОбјектотDC МИНИ

2P 32A DC 500V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

Апликацијата TX763 Z(S) DC Серија DC Минијатурни Прекинувач, важат за оценка тековната 32 A или помалку, еднонас

1P 10A DC 250V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

2 стандард Тоа може да се широко се користат во електрична, пост, сообраќај, рударство претпријатие и раз

4P 32A DC 1000V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

Производи според GB14048 Номинална votlage 1000 V DC Номинална струја 32 A 4 столбови Кршење тековната Icu(А) 10 KAСпециф

4Pcs Безжичниот Далечински Управувач Светлина E27 Крушка Светилка Носителот Капа Приклучок за Префрлување
Новак

100% сосема нов и висок квалитет на Безжичниот далечински управувач светилка за E27 сијалица, Лесен за инст

3P 40A DC 750V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

Тоа е главно се користи за преоптоварување и краток спој заштита во DC системот за дистрибуција на Опрем

3P 40A DC 750V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

Тоа е главно се користи за преоптоварување и краток спој заштита во DC системот за дистрибуција на Опрем

1P 3А DC 250V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

Номинална votlage DC 250 V Номинална струја 3А 1 столбови Кршење тековната Icu(А) 10 KAСпецификацииОбјектотDC МИНИ К

4P 6A DC 1000V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

2 стандард Тоа може да се широко се користат во електрична, пост, сообраќај, рударство претпријатие и раз

4P 40A DC 1000V DC Коло Прекинато MCB за PV Соларна Енергија Фотонапонски Систем Батеријата C крива БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Новак

2 стандард Тоа е главно се користи за преоптоварување и краток спој заштита во DC системот за дистрибуциј

Новиот Smart RF Електрични Портал Далечински Управувач Насловна Автоматизација DC24V 2CH Безжичниот Далечински
Новак

Расчистување Код : Одржување притиснете го копчето за Учење Копчето на приемникот додека LED индикатор и

Производителите продажба на тивок копчето 6 * 6 * 5 печ силикони switch молчи копчето
Новак

Производителите продажба на тивок копчето 6 * 6 * 5 печ силикони switch молчи копчето10pcs / многу

5pin 3pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Бродот тип на прекинувач со LED светилка сина светлина круг префрлување
Новак

5pin 3pin за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Бродот тип на прекинувач со LED светилка сина, сина светлина круг пре

Smart Далечински Switch Безжичен Контролер Switch Систем DC 12V 1CH Реле Приемник Предавателот Далечински
Новак

притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција

Нови Безжични RF Далечински Управувач 315MHz 433MHz DC24V 12 Канал Безжичниот Далечински Управувач Switch
Новак

Јасно Кодови : Притиснете на учење копчето на приемникот околу 10 секунди,кога се слушне BI звук повторно,

DC24V 4 CH Реле 10A RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник Предавателот & Безжична
Новак

(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Latched / ИнтерЗаклучување : ПресOn (

Телото Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch DC 12V/24V За LED Светло Лента Автоматско APR14_35
Новак

Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! Повратни информаци

RF Далечински управувач Вклучите Системот Remote Switch Безжичен Контролер Switch DC 12V 1CH Реле 2 Примачите
Новак

Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC 12 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувстви

1pc Нов Прилагодлив Допрете Справи & Reamer Клуч М1 - М12 или 1/16 - 1/2
Новак

Опис : НОВИ Допрете Справи & Reamer Клуч М1 до М12 1 / 16 1 / 2

2017 Нови Пристигнување DC12V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Предавателот & Приемник Мини Големина
Новак

(Фабрички Оригинални прилагодувања е Еден, ве молиме, Изберете ја функцијата или Промена со себе Отстра