.

.

Висок Квалитет на Безбедно AC110V 220V 1CH Светилка Интелигентни Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 4Transmitter и 1Receiver 315/433mhz

Висок Квалитет на Безбедно AC110V 220V 1CH Светилка Интелигентни Безжичниот Далечински Управувач Switch

DEN 906.00
DEN 1007.04
-10 %
Достапност

Расчистување Код : Одржување притиснете го копчето за учење Копчето на приемникот додека Led индикатор и блиц брзо, тоа значи кодот се расчисти успешно. Превозот Цена : ако имате било превозот се изразуваат(како на пр : DHL,EMS,Fedex ),ве молиме контактирајте со нас прво,ние може да ви даде некои попуст . Или ние ќе брод до вас како стандардна " Еден (бутване)" .Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи. Потоа притиснете предавателот , Led индикатор флеш брзо, тоа значи учење успешно.

боја:
110V 315MHZ, 110V 433MHZ, 220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
0-200M
Карактеристики:
110V/220V Безжичниот Далечински Управувач
Број На Модел На:
SKU6199
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
R

Производи во категоријата