.

.

E3F-DS30P2 фотоелектрически сензор дифузна фотоелектрически вклучите три-жица DC PNP нормално затворен

E3F-DS30P2 фотоелектрически сензор дифузна фотоелектрически вклучите три-жица DC PNP нормално затворен

DEN 177.00
DEN 186.24
-5 %
Достапност


Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
E3F-DS30P2
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Карактеристики:
Нови
R

Производи во категоријата