.

.

Нови AB Копчиња AC110V 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3Transmitter и 1Receiver Toggle 315/433MHZ

Нови AB Копчиња AC110V 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3Transmitter и 1Receiver

DEN 734.00
DEN 815.52
-10 %
Достапност

Метод на учење : Текст AC220 V за Примачот. Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач.Примачот Канал : 1 CH Декодирање : Учење код Работен Напон : AC110 V/220 V Излезен начин : Еден Toggle Прилагодливи Максимално Оптоварување Струја : 10 A Оценет оптоварување : 10 A 220 V Приемник Чувствителност : -105d Bm Работна температура : -40 "C - +80" C Големина : 35*25*18mm Работа/излез начин : Бутване/Не-Latched : Притиснете едно копче Работи /НА. притиснете го копчето за Учење Копчето, додека за Led индикаторот. Авто -заклучување/Self-Latched : Притиснете едно копче за едно време работи/НА.
AC110 V 220 V Светилка Интелигентни Wiress Далечински Управувач Switch 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3 Transmitter +1 Receiver
Достапни големини : 110 V 315 MHZ / 110 V 433 MHZ / 220 V 315 MHZ / 220 V 433 MHZ
Кога ќе се направи ред,pls оставите порака,Доколку нема порака, ние ќе го испрати по случаен избор
Пакување листа : 1x Приемник 3x Transmitter (Батеријата не се вклучуваат)
Спецификација : 1.Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.

боја:
110V 315MHZ, 110V 433MHZ, 220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
0-200M
Карактеристики:
110V/220V Безжичниот Далечински Управувач
Број На Модел На:
SKU6198
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
R

Производи во категоријата