.

.

Нови 6A-8A Единица За 12V 100W Префрлување Напојување Одбор AC-DC Коло Модул H02

Нови 6A-8A Единица За 12V 100W Префрлување Напојување Одбор AC-DC Коло Модул H02

DEN 347.04
Достапност

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Моќ Модел : XK-2412 Заштита : во текот тековната заштита коло AC Влез : AC85-265 V (Заеднички Глобални) AC фреквенција : 50 HZ / 60 HZ Излезен напон : 12 V Излез Тековната : 6 A-8 A Излезна Моќност : 100 W Модулација : пулс ширина модулација Количина : 1 Pc Не Мало Пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Нови 6 A-8 A Единица За 12 V 100 W Префрлување Напојување Одбор AC-DC Коло Модул

Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
OOTDTY
Излезниот Напон:
Излезниот Напон
Излезна Струја:
6A-8A
Број На Модел На:
1A0954
Излезна Моќност:
51 - 100W
Фрекфенција:
50 hz / 60 hz
Влезен Напон:
AC85-265V (Заеднички Глобални)
R

Производи во категоријата