.

.

Д-р-75 Din Железнички Напојување 75W 12V 6.3 А,Префрлување Напојување AC 110v/220v Трансформатор Да DC 12v,вати напојување

Д-р-75 Din Железнички Напојување 75W 12V 6.3 А,Префрлување Напојување AC 110v/220v Трансформатор Да DC

DEN 753.60
Достапност

По Услуга
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 105 степен целзиусови степени излез capacitor
3.
Ако ви треба сопствени параметри,ве молиме контактирајте ме!
1. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Повеќе Модели За Да Изберете
SCN
ПРЕСТАПНА Напојување
Д-р Din Железнички Напојување
MDR Din Железнички Напојување
Ако сакате да се купи многу(повеќе потоа 10pcs), ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ниска цена и висока сигурност
2. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Излезниот Напон:
12v, 15v, 24v, 48v
Бренд Име:
JOEKOL
Излезна Моќност:
51 - 100W
Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
Д-р-75-12
Фрекфенција:
47 ~ 63Hz
is_customized:
Yes
Ефикасност:
83%
Работна температура:
-20~+60 ℃
димензија:
55.5*125.2*100 mm(W*H*D)
Бран&Бучава:
80mVp-p
НАПОН ADJ. ОПСЕГ:
4.75 ~ 5.5 V
Напон Толеранција:
±2.0%
Сертификат:
УЛ TUV БЛАГАЈНИЧКИТЕ EMC CE
Заштита:
Краток спој/ Текот вчитај/Над напон
R

Производи во категоријата