.

.

трговија на големо 10M*3M свадба завеса самовила светла 1000leds бела сини Бои led завеса самовила светлина AC220 80W елка светлина

трговија на големо 10M*3M свадба завеса самовила светла 1000leds бела сини Бои led завеса самовила светлина

DEN 13363.00
DEN 14524.80
-8 %
Достапност


трговија на големо 10 M*3 M свадба завеса самовила светла 1000leds бела сини Бои led завеса самовила светлина AC220 80 W елка светлина
Опис :
Име на производ : LED Reticulation светлина
LED количина 1000 компјутери
боја : Бела, црвена, сина,зелена,жолта, може да направи да нареди сите видови на боја
Употребата на напон AC220
Нозете инчи Должина 1000 см, ширина од 300 cm .
широк Работа може да Контролер скок флеш осум видови на функција : (1) (2) (3) Chang Liang бран промени континуирано варијација (4) (5) трепка промените бавно флеш промена 6 или 7 сон промени промени 7 флеш промени или Chang Liang по желба.
моќност : 80 w
Оптимална точка :
1. Заштедите електрична енергија, заштеда на
2. Долг живот (стандард може да стигне до 50000 часа)
3. Убава, широко се користи
4. Ниска треска
5. Безбедно и лесно да се инсталира.
6. Лесно да се промени, може да се повтори употреба. Апликацијата места Свадба позадина на изгледот, куќи, хотели, барови, партии, трговски центри, апарати за домаќинство, продавница Прозорци, клуб, концерти, театри, модна ревија, дискотеки, КТВ
пакет : 3 еез 10*3m 1000 водена завеса светлина.

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Ладно Бела
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1year
Е dimmable:
No
Глава Број:
> 200
боја:
Бела
Повод:
Градина
Број На Модел На:
завеса светлина
Должина:
1000cm
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Карактеристики:
самовила светлина завеса
Употреба:
празник
Бренд Име:
Aixy
Тип На Батерија:
AC220V
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Wattage:
80w
R

Производи во категоријата