.

.

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Теал, Килибар, Розова, Виолетова, RGB Водоотпорен Мини LED Светла со Батерија инсталирана

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Теал, Килибар, Розова, Виолетова, RGB Водоотпорен

DEN 504.00
Достапност


Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Зелена, Теал, Црвена, Бела, Килибар, Топло бела, Розова, Виолетова, Портокалова
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
Батерија Управувана Водоотпорен Submerisble LED Светло
Гаранција:
1 година
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Должина:
1.25inch
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
KS-SB-002
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Празник Име:
Денот на благодарноста
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Напон:
6V
LED Бои За Опции:
бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/теал/портокал/RGB
Производ големина:
3CM дијаметар од 2,5 ЦМ висина
Батеријата:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
Апликации:
цветни аранжмани, вазна, осветлување, и на други места што сакате
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 48hours
Тежина:
14grams
водоотпорен или не:
Да, тоа е водоотпорен дизајн, Подводни led светло
Прилики:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Име на производ:
Подводни led светло, Водоотпорен LED Acent Светлина,Батерија за LED Tealight
R

Производи во категоријата