.

.

Нови 5M 20leds Кинески фенер во облик на самовила string светла отворено pendent гарланд светилка елка светла AC напон 220V 110V

Нови 5M 20leds Кинески фенер во облик на самовила string светла отворено pendent гарланд светилка елка

DEN 432.00
DEN 454.08
-5 %
Достапност


Нови 5 M 20 LED Партија ПРЕДВОДЕНА Божиќ Светла Отворено свадба декорација новина кинески фенер светла во облик на AC напон 220 V 110 V ЕУ НИ plug самовила светла
Карактеристики
1. 100% Сосема Нов.
2. Кабел боја : бела
3. Запалени Светилки Во Боја : Топло Бела
4. Материјал : пластични светилки/жица
5. LED количина : 20 парчиња
6. Влезен напон : AC220 V/110 V
7. Приклучокот стандард : ЕУ/САД
8. String Светлина должина : 5 M
9. Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн.
10. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталација
Пакетот Вклучува :
1pcs * 5 M 20 led фенер облик string светла

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
US plug gold cover, US plug silver cover, EU plug gold cover, EU plug silver cover
Бренд Име:
Aixy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
Градина
Број На Модел На:
елка светла
Должина:
50cm
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
фенер светилка
боја:
Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
AC НАПОН 220V/110V
Должина:
5m/pcs
LED КОЛИЧИНА:
20LEDs
боја на светлина:
топло бела
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина
Функција:
кинеската авантура време фенер светилка
R

Производи во категоријата