.

.

8W Божиќ LED Нето Светлина 96LED 1.5 m x 1.5 м AC220V LED елка светла декорација За Божиќ Свадба Партија

8W Божиќ LED Нето Светлина 96LED 1.5 m x 1.5 м AC220V LED елка светла декорација За Божиќ Свадба Партија

DEN 401.00
DEN 422.40
-5 %
Достапност


8 W Божиќ LED Нето Светлина 96 LED 1.5 m x 1.5 м AC220 V LED елка светла декорација За Божиќ Свадба Партија
Овој производ е совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ партија, свадба, итн.
96 LED Розова Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Нето Светла ЕУ 220 V
Карактеристики :
96 парчиња ЛЕД нето светла.
Plug and play, лесно за ракување.
Ниска потрошувачка, убава светла боја.
Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.
Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.
Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.
Спецификации :
Светла боја : Розева
Број на Led диоди : 96 PCS
Приклучокот стандард : 220 V/110 V
Објектот големина : 1.5*1.5 M (прибл.)
Објектот тежина : 220g/7.7 оз
Пакет тежина : 260g/9.1 оз
Пакет големина : 16*9*7cm/6.3*3.5*2.7 во
Пакетот вклучува :
1 * LED нето светлина Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука :

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Wattage:
220V EU PLUG, 110V US PLUG
Употреба:
празник
Број На Модел На:
led божиќ светла
Напон:
220V
Глава Број:
51-100 глава
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Осветлување Растојание:
>30m
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
боја:
Бела
Должина:
150cm
Карактеристики:
led мрежа
Бренд Име:
Aixy
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
2G11
Тело Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Музика:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Тип На Батерија:
AC220V
Wattage:
8
R

Производи во категоријата